Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki segít egy ismerőséne...

Ha valaki segít egy ismerősének az érettségin (pl. lesúg valamit fülesen) és az érettségiző lebukik, a segítő kerülhet valamilyen bajba?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Kerülhet, de ne fülest használjatok! Okosórát! Azt nem vetetik le, mert órának tűnik, sok tanár azt sem tudja, hogy létezik! Azzal lefotózza a haverod, átküldi emaliben az órán keresztül, te kidolgozod és visszaküldöd az órára a választ! sosem derül ki!
2020. máj. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

#1: A tanárok sem hülyék. Sok esetben levetetik az okosórát is. Van, ahol a simát is.

Na meg 10 diák lehet max egy teremben. Simán átlátható. És ha buksz, ott van vége a tárgyból az érettségidnek.


Kérdező: szerintem a segítőt nem veszik elő.

2020. máj. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
2-es - évek óta így írunk dolgozatot, azt sem tudják mi fán terem! Oké, nem pesti, hanem vidéki kis gimibe járunk!
2020. máj. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
#3: az lehet, de hidd el, az érettségi más. Gondolom, dolgozatnál a telefont sem kell kikapcsolva kitenni a tanári asztalra, és a táskád is melletted lehet.
2020. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
4-es. Meddig tart egy kamu telefont kitenni az asztalra? Az igazi meg szépen ketyeg a zsebemben!
2020. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Akinek ennyi erőfeszítés kell egy középszintű érettségihez, hogy hogy puskázzon, az elég szánalmas.
2020. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

#5: Gimiben miért kell folyamatosan puskázni? Erre még büszke is vagy?

Persze én is puskáztam néha ha úgy alakult, de így végigcsinálni a sulit elég durva. Persze az ilyenek verik magukat utána, hogy bekerültek egyetemre nulla tudással.

2020. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
93%

Csak elmondanám, hogy nálunk volt egy ilyen eset tavaly, és ráadásul lány volt. A nővére oldotta meg a magyar érettségit, úgy hogy a fülesen keresztül hallgatta a megoldást, és egy másik telefont adott le a tanároknál. Szerintem akkora marhaság, pont magyarból!


A csaj lebukott, elvették a feladatlapját, áthúzták, tárgyalás volt, de végül újraírhatta, de 3-nál nem lehetett jobb jegye.


Nem beszélve arról, hogy az egész iskola megtudta, ami elég szégyen lehet a családnak. Én nem álltam volna a szüleim elé. De a nővére is megnézheti magát...

Szóval így mérlegeljen az, aki bevállal ilyesmit!

2020. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Tőlünk ma elvették a telefonokat és a karórát is.


10-en voltunk egy teremben 2 pad volt közöttünk. Aki ott puskázni akar hát hajrá.

2020. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Arról nem is beszélve, hogy érettséginél egyáltalán nem biztos, hogy a saját “hülye” tanárod fog felügyelni (az adott tárgyat tanító pedagógus eleve nem is felügyelhet az adott vizsgán), megpróbálnak olyanokat betenni, akik nem tanították az osztályt.

Szóval pisiském, azért, mert a röpdogánál, tz-nél azt hiszed, hogy palira tudsz venni egy tanárt (sanszos, hogy őt sem, csak nem fog erőlködni ilyen szánalmas embereknél, hogy elmagyarázza, a saját érdeketek a tanulás), még ne ugrálj ekkora mellénnyel, hogy ez az érettségin is menni fog. “Picit” nagyobb tétje van, ergo jobban is figyelnek rátok.

2020. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!