Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz hogy a Semmelweis orvosi...

Igaz hogy a Semmelweis orvosi karon gyakori a homofóbia?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Mivel fideszközeli a hely, igen!
2020. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

A Semmelweis nagyon nekem nem szimpatikus hely, rengeteg rosszat hallottam már róla, illetve tapasztaltam is. Homofóbiáról még nem hallottam, de flegma, beképzelt, kiközösítő emberekről már igen. Budapest ide vagy oda, számomra annyit nem ér az, hogy a fővárosban tanuljak, hogy aztán ne érezzem jól magam.

Persze ez csak saját vélemény

2020. máj. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Csak hát jobb orvosi Egyetem nincs itthon. Szóval, ha a legjobb helyen akarsz tanulni akkor oda mész.
2020. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 ahh mindig erőlködnek ezzel, de a másik három annyival tud kevesebbet, hogy nem a fővárosban vannak.


Én nem hallottam még, hogy kifejezetten homofóbok lennének.

2020. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Több SOTE-s rokonom van. Náluk nincs homofóbia. Szerintem ez inkább embertől függ mint sem egyetemtől.
2020. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Végzős vagyok, szerintem a diákság általánosságban véve befogadó, a tanárok közül is csak maximum a nagyon idősek lehetnek homofóbok, de nem igazán jellemző.


Azt a vádat is elutasítom, hogy ez egy fideszközeli hely lenne.

2020. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Szintén végzős vagyok, sem a homofóbiával sem a fideszközeliséggel nem értek egyet.
2020. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Hogy ne lenne fideszközeli? Most is benne vannak a "korona szűrés buliban". Tudjátok a 17ezer fős felmérés, ahol egy ember 500 másikra vetítődik le, (csak tudnám, hogy hogyan). Magyarul a fidesz hatalmi érdekeit szolgálják ki azzal, hogy beállnak és szűrnek!
2020. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mi a jó életet csináljanak az állami intézmények, ha egyszer az állam kezelésében vannak? A kutya farka is arra halad, amerre a kutya viszi. Ez persze nem jelenti azt, hogy a 40 éve ott dolgozó portásoktól a takarítónőkig vérfideszes lenne minden szembejövő... Sőt, egy Pesten lévő alapvetően értelmiségi közegről van szó, nem az ásotthalmi italbolt Migráns- és 6uziverő Egyletéről.
2020. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most is benne vannak a "korona szűrés buliban". Tudjátok a 17ezer fős felmérés, ahol egy ember 500 másikra vetítődik le, (csak tudnám, hogy hogyan)."

Hidd el nekem az minden csak nem "buli". Meglehetősen szívás manapság az egészségügyben dolgozni, addig jó amíg ti ebből semmit sem érzékeltek.

"csak tudnám, hogy hogyan"

giglizz rá a statisztikai módszertanra és a statisztikai mintavétel fogalmára és megtudod.

2020. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!