Orvosi kémia könyv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizem, és a Semmelweis orvosi diagnosztikai analitika szakára szeretnék menni ( Egészségtudományi Kar), onnan pedig radiográfia szakirányba. Ha jól láttam, első félévben van orvosi kémia. Az egészségtudományi karon ez mennyire nehéz? Esetleg tudtok ajánlani könyvet hozzá? Nem tudom hogyan képzeljem el, vagy miben különbözik az általános kémiától.

2020. jan. 29. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én orvosira járok, nálunk anno a kémiát nagyjából az emelt érettségi szintjén oktatták, mínusz az érettségihez szükséges számolások (egyetemen kb negyedik osztályos matek mindenhez elég volt eddig). A szerves kémiát tanultuk részletesebben, de az sem volt vészes, egy kis szorgalommal bőven teljesíthető volt.
2020. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!