Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek júniusban még...

Szerintetek júniusban még kinyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés
Ha kinyitnak akk kotelezo lesz bemenni?

2020. máj. 6. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem kinyitnak, és kötelező lesz bemenni.
2020. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem, annak az 1-2 hétnek semmi értelme nem lenne.
2020. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2020. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Kinyitnak, de nem lesz kötelező bemenni. vagy nem nyitnak ki.
2020. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
86%
Ha kinyitnak biztos be kell majd menni, de szerintem nem fognak kinyitni. Teljesen felesleges lenne már...
2020. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne kötelező? Ahol kinyitnak mostanában ott is a szülőkre bízzák, hogy elengedik-e a gyereküket az iskolába vagy nem.
2020. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megmondta Viktor: esetleg akkor, ha nagy lesz a nyomás, mert nem tudják hova rakni a gyerekeket - és a járványügyi helyzet engedi. Vagyis max. az általános iskolák, de szerintem azok se valószínű.
2020. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hogy kötelező lesz-e, attól függ majd, hogy milyen célból nyitnak ki, ha kinyitnak:

- ha azért, hogy legyen hova tenni a gyerekeket, akkor nem lesz kötelező

- ha azért, mert véget ér a digitális munkarend, és visszaáll a régi, akkor kötelező lesz, mert az azt fogja jelenteni, hogy még nincs vége a tanévnek.

2020. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Én csak a legutóbbi Kormányinfót nézve is azt mondom, hogy simán kinyithatnak. Mégpedig gondolom ezt abból, amikor Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő válaszolt az újságírói kérdésekre, akkor sejtelmesen annyit mondott, hogy döntés csak május végéig bezárólag van, a júniusi esetleges nyitásról nem tud nyilatkozni, leghamarabb a jövő hét folyamán lesz erről tájékoztatás. A másik ilyen sejtelmesség a gyermekek nyári táboroztatása, ami szerintem szintén megvalósul, kérdés milyen körülmények között. Mert sok szülőnek elfogyott a szabadsága és már a család és ifjúsági ügyekért felelős államtitkárhoz fordultak levelükben, úgyhogy szerintem lesznek táborok is, csak jóval fokozottabb higiénia betartásával, fertőtlenítés, meghatározott létszám, stb..
2020. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, de Orbán Viktor megnondta hogy nem tervezik kinyitni, hiszen most sem élnek az emberek az iskolákkal, pedig nyitva vannak, ügyelet is van, mégis valahogy mindenki meg tudta oldani az otthoni létet. Ja, és a kormány folyamatosan hangsúlyozza hogy mennyire bevált a digitális oktatás. Szerintem nem fognak.
2020. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!