Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülőként elvárjátok hogy a...

Szülőként elvárjátok hogy a tanító "gügyögjön" a kisiskolás gyerekeitekhez?

Figyelt kérdés

Iskolában van egy tanítónő aki nem "gügyögve" beszél a 6-10 éves gyerekekhez, hanem ugyanolyan normál hanglejtésben mintha mondjuk gimnazistákat oktatna.


Természetesen amúgy kedves, dicsér, mosolyog a gyerekekre stb.


De ez miatt több szülő azt mondta hogy nem elég kedves.



2020. máj. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
NEm, ebben az esetben a tanító a normális és a problémázó szülök a hülyék!
2020. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Maximum kisbabához lehet gügyögni, nagyobb gyerekeknél ez hátrányos a beszéd fejlődésre.


Nem fogyatékosok, csak másképp fogják fel a világot, ezért nem gügyögve, hanem az ő szintjükön kell elmagyarázni a dolgokat. Ezt nem szabad összekeverni.

2020. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Meghallgatnám a másik felet is, mielőtt ezt eldöntöm.


Én 9 évesen kerültem 8 osztályos gimnáziumba.

Az osztályfőnököm kedves volt, de úgy beszélt velem, mint egy 14 évessel. Én 9 évesen nem éreztem kedvesnek. Egyáltalán.


Szóval megfontolandó, hogy hogyan élik meg a gyerekek, hogy nem kezelik őket gyerekként. Végső soron a gyerek érzései a fontosak ezügyben.

2020. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!