Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvételi ponthatárok idén...

A felvételi ponthatárok idén csökkenni fognak?

Figyelt kérdés
Idén ugye kevesebben felvételiznek és csak írásbeli van, ami általában rosszabbul sikerül, mint a szóbeli. Szerintetek ez mennyire befolyásolhatja a ponthatárokat?

2020. máj. 8. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom belegondoltál-e abba, hogy egy olyan mérésnél, ami alapvetően objektív, a hülye éppoly hülye marad. Az okos meg épp annyira okos.

No jó, tegyük fel, te néhány éve érettségiztél és nem vettek fel, ezért kérdezel.

De akkor is tudnod kell, az egyetemen akkor is verseny lesz, első félévben kirúgnak, ha félkegyelmű vagy.


Szóval a rövid válaszom: a ponthatár teljesen mindegy.

2020. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem épp növekedni fognak, mert eddig az összes érettségi könnyebb volt, mint az elmúlt 10+ évben és átlagosan mindenki pontja magasabb lesz
2020. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az idei érettségi jóval könnyebb volt mint az előző években így nem számítok pontszámcsökkenésre.
2020. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En reménykedem, hogy alacsonyabbak lesznek. Nem azon múlik, amit az elso irt.. Hisz vannak akik irasban nem ugy adjak vissza a tudast, mint mondjuk szoban,stresszeltek, leblokkoltak, arra az anyagra is rakerdeztek amit nem annyira sikerult elsajatitania...
2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem meg pont csökkenni fog és ha nem is, akkor se fog nagyon emelkedni, hiszen ilyen kevesen már több éve nem jelentkeztek és a kötelező emelt sem kedvez mindenkinek.
2020. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!