Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban melyik tantárgybó...

Gimnáziumban melyik tantárgyból mennyit szoktatok írni a füzetbe?

Figyelt kérdés

Most mennék gimnáziumba, és már kaptam néhány füzetet, amelyek között van spirál füzet is és sima füzet is. Azt szeretném megkérdezni, hogy ti melyik tantárgyhoz milyen füzetet használtok? Természetesen a tanárunk véleményére is kíváncsi vagyok, de már tudnék tervezni, hogy milyen füzetből mennyit kell venni.

Előre is köszönöm válaszotokat!😊



2020. máj. 8. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én spirál füzetet használok. Négyzetrácsost matekra és fizikára, egy darab vonalast irodalomra és nyelvtanra. Van még egy darab vonalas füzetem angolra, németre, biológiára és kémiára. Már az első évtől kezdve megvan, mert csak imitálom az írást. xd
2020. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

tizedikre úgyis egy füzeted lesz mindenre 😌

durva esetben egy négyzetrácsos és egy vonalas

2020. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat 😊
2020. máj. 9. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon erősen tanárfüggő , kérdezd meg az oda járó felsőbbéveseket hogy egyes tanárok mennyit iratnak.

És használj külön füzetet mindenből, jobban átlátható és nálunk pl meg is követelik a tanárok.

2020. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
látszik, hogy az utolsó sem járt iskolába xd
2020. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Vagy csak nem egy tré helyre ahol az számít hogy minél előbb túllegyünk az iskolán nem pedig hogy maradandó tudást szerezzünk és utána egyetemre felvételizzünk. Másképp nem megy ha valaki nem rendszerezi a tananyagot külön füzetekbe sokkal nehezebb. De persze valami alja szakközépbe mindegy milyen füzeted van ez igaz, de feltételezem nem csak én szeretném valamire vinni az iskolába hanem a kérdező is ha már így jó előre érdeklődik. (nincs bajom a szakközépiskolákkal van néhol jó színvonal de nem az az átlag) :)
2020. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez nem talált mert "elit" gimnáziumba járok. És itt senkit nem érdekelnek ilyen f@$zságok, hogy minden hülyeség le legyen írva a füzetbe. Képzeld, tudom mi a fontos, és idióta 0-24-es körmölés nélkül is meg tudom tanulni. Ha te leragadtál a 19. században, az meg nem az én problémám.
2020. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, köszönöm a 6-osnak nagyon aranyos, én tényleg szeretnék midnenhova másmilyen füzetet, mert könnyebben is átlátom, meg szeretem a rendszerezettseget, mellette viszont teljesen megértem hogyha valaki egy fuzetbe ír, valószínűleg könnyebb neki, vagy mas oka is lehet. Köszönöm mindenkinek a választ, de kérlek ne vesszetek össze ezen. Nekem tényleg nagyon fontos, hogy jól tanuljak, de ezt mindenki máshogy végzi. Köszönöm mindenkinek, és legfőképp a 6-ossal értek egyet, a többieknek is nagyon köszönöm 😊😊😊
2020. máj. 12. 14:20
 9/9 A kérdező kommentje:
És a 4-esnek is köszönöm a tanácsát, meg is tartom 😊
2020. máj. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!