Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n lehet botanikusnak...

Az ELTE-n lehet botanikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Először biológia BSc.
2020. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
82%

Szerintem is a biológus szakon belül van ilyen. 

Hívd fel a tanulmányi osztályt ha a honlapon nincs.

2020. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, csak nem érdemes! Én az említett szakra jártam és undorító a képmutatás, ami ott megy. Felvesznek 200-300+ embert, az egyetemi tömegképzés egyik legjobb példája szerintem. Budapesten az állatorvosin van biológia szak, de ott inkább zoológiai kutatások vannak, amennyire tudom. Szóval inkább vidéki egyetemet tudok ajánlani, bár ott nincs tapasztatom. Szóval ELTE biológia szakot nem! Biztos van, akinek bejön, de a többség elmegy a francba, vagy elvégzi, de meggyűlöli. Egy-két szakirányt leszámítva a kutatói tevékenység is egy nagy nulla. Én régebben jártam még, de úgy hallottam, hogy azóta még jobban leépítették az alapozó tárgyakat.
2020. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!