Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elvégezhetem a Matek 1-et és...

Elvégezhetem a Matek 1-et és a Matek 2-t ugyanabban a félévben? Többi lent

Figyelt kérdés

Felvettem erre a félévre mind2 tantárgyat és engedélyezte is a Neptun. Matek1-ből eezen a héten írunk zh-t, amiért megajánlottat lehet szerezni. Ha itt kapnék megajánlott jegyet, akkor mehetnék vizsgázni Matek 2-ből ebben a félévben?

Hozzáteszem a Matek 1-t vizsgakurzusra vettem fel és Matek 2-ből pedig elvileg kaphatnék aláírást, mert órák nem voltak (most ebbe ne menjünk bele, h miért hosszú és az egyetem hibája), ezért mindenki kap aláírást, vizsgára mindenkinek magától kell felkészülnie.

Csak kérdezném, hogy szerintetek sikerülhet így elvégezni a 2 tantárgyat, tiltja bármilyen szabály?

Tanárnak azért nem írok, mert hátha nem veszi észre és így beírja mind2 tantárgyra a jegyet.


2020. máj. 11. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt persze a TO-n, előre kellett volna megkérdezni. HA "gyenge" előkövetelmény a Matek1, akkor elég, ha előbb kapsz jegyet belőle, minthogy vizsgázz a Matek2-ből, de megcsinálhatod azonos félévben. HA viszont szigorú előfeltétele a Matek1 a Matek2-nek, akkor nem.
2020. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindegy, remenykedem benne, hogy sikerulni fog.

Kozben mind2 tantargyra megkaptam az alairast

2020. máj. 12. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!