Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweisen milyen a...

A Semmelweisen milyen a gyógyszerész képzés? Aki oda jár milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Gondolkozom egyetemváltáson és esetleg gyógyszésznek mennék, az érdekel, hogy miyen nehéz az egyetem, mennyire adják le az anyagot, vagy veszik úgy, hogy ezt már tudod?(újrafelvételiznék, úgyhogy elölről kezdeném)

2020. máj. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom hogy fogalmazzak...:D Nálunk első éven kibukott az évfolyam fele, abból a 40% el is ment másik szakra (sokan áok-ra újrafelvételiztek, de van aki pszichológiára ment stb). Aki bukott, annak nagy része kémiából, bár a biofizika szigorlat is szedte az áldozatait elsőben. De igazából az első 3 év az ilyen lesz sajnos, eszméletlen sok anyag van, és sokszor csak a jó szerencse menti meg az embert.

Én a helyedben ha nem vagy 100% a kémia elkötelezettje, és nem érzed azt, hogy neked mindenképp a gyógyszertár, vagy egyéb gyógyszerészi terület a célod, akkor én inkább néznék más biosz-kémia orientáltságú szakot, mert a végére nálunk tényleg csak a legelhivatottabbak maradnak bent.

Esetleg ha van még egyéb kérdésed, akkor igyekszem válaszolni.

2020. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én most harmadéves vagyok, úgy érzem nem bírom már, még így is borzalmasan nehéz, hogy a távoktatás miatt elmaradtak a gyakorlataink. Egyedül az vigasztal, hogy jó volt/lesz a nyári gyakorlat, :) remélem a 4.év már könnyebb lesz
2020. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!