Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ment eddig az érettségi?...

Hogy ment eddig az érettségi? Hogy érzitek?

Figyelt kérdés

Miből emelteztek és hova jelentkeztettek?

Szerintetek lesz esély arra, hogy most 10-15 pontos esés legyen?



2020. máj. 19. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emelt angolt tettem es ELTE BTK japan szakra jelentkeztem. Remelem bekerulok. Azt viszont hogy milyenek lesznek a ponthatarok iden nehez lesz megmondani..de szerintem nem a "megszokott" pontokkal kell szamolni a szakokon. Te hova jelentkeztel?
2020. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sote-etk

Biosz emeltet csináltam, más volt az idei mint a többi.

A sima érettségikhez írták edulineon, hogy könnyű volt és ezt énis így éreztem, de magamat ismerve, azt is tudom, hogy ilyenkor néha figyelmetlen leszek. Emiatt kicsit félek hogy mi van ha sokat rontottam.

2020. máj. 19. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztalytarsam is emelt bioszt es kemiat tett iden. O azt mondta, hogy nehezebbnek tunt az idei emelt a tobbi evhez kepest (foleg a kemia, ahogy meselte). O is a SOTE-ra jelentkezett. Sok sikert neked a tovabbiakaban es remeljuk bekerulsz. ;)
2020. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elte BTK kommunikáció és médiára jelentkeztem első helyen, bár az felejtős. 2. Helyen szintén itt a szabad bölcsészt jelöltem. Oda talán van esély, bár az emelt angolomat elronottam.:( De hátha.
2020. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A többi nem ment jól?
2020. máj. 20. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De a többi szerintem jól sikerült. Főleg a magyar számít még, az remélem 90% fölött lesz.
2020. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!