Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van 8 jegyem erre a félévre...

Van 8 jegyem erre a félévre testnevelésből (néptánc+rendes tesi egybe). A 3-3 jegy mindegyikből megvan, tehát osztályozható vagyok. Kellhet osztályozóvizsgát tennem, ha rendes tesiből az online oktatás alatt csak egy feladatot csináltam meg?

Figyelt kérdés
Az összes többi tárggyal jól állok, mindegyikből csinálom a feladatokat, a jegyeim is megvannak. Elképzelhető, hogy egyedül tesiből osztályozóvizsgát kell tennem, úgy hogy egyébként le tudna osztályozni? Át fogok iratkozni, vagyis át szeretnék júniusban másik iskolába, minden el van intézve, csak a bizonyítványt kell megkapnom hozzá, így viszont nem fogom.
2020. máj. 22. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a szükséges jegyed(ami általában 3 jegy) akkor értelemszerűen nem kell tenned.


Ha a tanár több feladatot is adott és nem csináltad meg az összeset, ami kötelező akkor max egyest adhat érte. Viszont így is lenne jegyed, csak az átlagot vinné le.


Az osztályzóvizsga azoknak kell akiknek nincs meg a szükséges jegyei.

2020. máj. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tudtam, most mégis kaptam tőle egy emailt, hogy osztályozóvizsgát kell tennem.
2020. máj. 22. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az iskola vezetőségénél. Lehet, hogy bekerültél a listába véletlenül. Gyakran megesik az ilyen jellegű hiba.
2020. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Személyes hangvételű üzenet volt, úgyhogy nemhinném, hogy hiba.
2020. máj. 22. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül mindenképpen kérdezz rá. Általában levelet küldenek ki nem emailt.
2020. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!