Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfelejtettem az online órát....

Elfelejtettem az online órát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel félre olvastam az óra időpontját és azt hittem, hogy nem ma lesz. Mit írjak a tanárnak?

2020. máj. 25. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát írd meg ezt neki, és hogy nagyon sajnálod, és hogy legközelebb igyekszel precízebb lenni, és jobban figyelni, és mégegyszer elnézést kérsz.

És szerintem nem kell alá adni a lovat, hogy "ha kell, adjon plussz házifeladatot", mert ha akarja, úgyis ad. :) De nyomatékosan kérjél elnézést, hogy elnézted az időpontot. :):)

2020. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát mindenképp az igazat mert azt nálunk foleg mindig értékelik!

Mondd meg nekik hogy sajnálod de félre nézted az óra idopontjat és igerd meg hogy majd maskor jobban figyelsz az ilyen dolgokra

2020. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Semmit.

Én egyre se szoktam bejelentkezni. Nincs belőle probléma.

2020. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!