Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen van értelme javítani...

Egyetemen van értelme javítani sikeres vizsgát?

Figyelt kérdés
Tegnapi online teszt alapú (sokat tudtam puskázni netről) vizsgám 68%os lett, tehát 2es...úgy éreztem tudtam, és legalább 4es lesz, erre most lesokkolt az egész...nem nehéz, meg lenne rá időm tanulni, de van értelme javítani?

2020. máj. 27. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs.
2020. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sincs. Azt hitted jól sikerült és így is csak kettes... Örülj neki, hogy megvan.
2020. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én volt, hogy javítottam, ösztöndíjakhoz kellett. Egyébként nincs értelme.
2020. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Fura nálunk 65% felett már 3as. De én nem bajlődnék ezzel. Előfordul.
2020. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ha nem tetszik a kapott jegy, úgy érzed tudnál jobbat, nem tudtál felkészülni és majd a következőre több időd lesz stb., akkor nyugodtan próbáld meg újra. Ha volt még lehetőségem a javításra és úgy éreztem menni fog (másodszorra szerintem könnyebb is mert jobban tudod mire számíts), akkor én mindig visszamentem (pl. négyest is javítottam már). Az én esetemben a kki számíthat ösztöndíj és koli miatt, de a lényeg az, hogy mindig kitűzök egy elvárást magam felé, hogy kb. mit szeretnék teljesíteni a félévben. Ha nem javítanám ki, akkor utána frusztrálna, hogy meg sem próbáltam.
2020. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!