Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ha sikeres vizsgát...

KoviAti kérdése:

Egyetemen ha sikeres vizsgát tettem egy tárgyból, de jobb jegyet szeretnék, akkor el lehet menni mégegyszer vizsgázni belőle?

Figyelt kérdés
a jobb jegy az ösztöndíj miatt kellene

2016. jún. 1. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
El. Bár az elképzelhető, hogy ha megajánlott jegyet már elfogadtál, azon nem változtathatsz.
2016. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem megajánlott jegy volt hanem vizsgázni voltam a tárgyból vizsgaidőszakban
2016. jún. 1. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
El lehet menni, de nálunk vannak tanárok, akik kifejezetten utálják, ha valaki javítani akar menni. ("Elsőre is meg lehet tanulni rendesen".)
2016. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El, de ronthatsz is:S - És egyes oktatók esetében tényleg veszélyes is lehet:S
2016. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, próbáld meg átgondolni, hogy az adott tanár milyen. Mondjuk nekem, ha tanár lennék tuti inkább szimpatikus lenne, ha valaki annak ellenére is javítani akar, hogy átment, de lehet van, aki ezt nem így gondolja...(Szerintem ez ambiciózusságot sugall. Most komolyan, Te melyik ügyvédet/orvost választanád, amelyik a munkaidő leteltét várja, vagy amelyik az utolsó csepp véréig küzd érted...)
2016. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!