Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dualis kepzes a Siemensnel?

Dualis kepzes a Siemensnel?

Figyelt kérdés
Hol talalhato? A terkepen tobb helyet megjelol, de a honlapon a dualis kepzes alatt nem irja, hogy helyileg hol van :(
2020. máj. 30. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én a szekszardi márkaszervizről tudok biztosan mert ott voltam üzemlátogatáson, de egyébként ha beírod a google maps-be az osszeset kiadja. ☺️☺️
2020. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azt nem, hogy ha felvennenek, akkor hova kene bejarnom.. Tomegkozlekedessel igy is az osszes minimum egy ora :(
2020. máj. 30. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Keresett már a cég? Volt interjúd?
2020. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, még csak most gondolkodom, hogy oda is beadjam-e a jelentkezesemet. Szamomra fontos szempont, hogy konnyen megkozelitheto legyen.
2020. máj. 30. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én emailbe/telefonon érdeklődtem a cégeknél ha volt vmi kérdésem, esetleg a megjelölt Egyetem oldalán nincs róla infó? Őket is nyugodtan hívd fel, hátha tudnak válaszolni, kérdésekkel/infó szerzéssel nem vesztesz semmit, én is alaposan körbe kérdeztem mielőtt jelentkeztem a cégekhez 😅
2020. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!