Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Szeptembertől ki kellene...

CsabaLajos kérdése:

Szeptembertől ki kellene Alériába mennem dolgozni a Siemensnek. Nem tudom pontosan hol, több helyszín is van. Álítólag biztonságos a helyzet, legalábbis a főnökeim szerint. Mi a véleményetek? Biztonságos a helyzet jelenleg Algériában?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég voltak nálunk kollégák Algériából és sokat meséltek (szintén elektronikai cég). Elmondásuk szerint Afrikában a legjobb és leggazdagabb, legbiztonságosabb ország Algéria. Jó az élet, jó a közbiztonság. Én ennél sokkal "veszélyesebbnek" mondott országban lakom egy éve (Egyiptom) és mégsem érzem magam veszélyben, a mindennapi életben egyáltalán nem lehet észrevenni azt, ami a médiából folyik. Az arabok vendégszerető, barátságos népek. Nem tudom, meddig tervezed a kint tartózkodást, de szerintem nyugodtan vágj bele.
2014. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. 3-5 hónap tarthat a projekt, attól függ, hogy sikerül haladni.

Dolgoztam Dubaiban és Qatarban is, ott azért nem vettem észre a nagy vendégszeretést.

2014. jún. 28. 06:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Jobb, ha magad olvasod el az Algériára vonatkozó részt a Magyar Külügyminisztérium Konzuli szolgálata naprakész tájékoztatójából:

[link]

2014. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok - Katart jól ismerem, fél családom ott lakik. Na, Katarhoz képest nagy színvonalesés lesz, mert ez még mindig Afrika, akárhonnan nézzük. De itt nem tapasztaltam azt a fajta olajországbeli felsőbbrendűséget, pökhendiséget, mint Katarban (bár mint családtaggal ott is nagyon kedves volt velem mindenki, de munka terén érezhető, hogy jobbnak hiszik maguk mindenkinél). És itt nincs az a rengetek pakisztáni, indiai stb vendégmunkás, mint Katarban, mert elérhető és olcsó a helyi képzett munkaerő. Szóval lehet, hogy munka terén még jobban fogod érezni magad Algériában, mint a közel-keleten.

Elfogadtad a kiküldetést végül?

2014. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sikerült infókat szerezni ismeretségi kör által is. Hasonlókat mondtak ők is, azzal megfejelve, hogy a jelenlegi elnök esetleges halála estén azért jó lessz vigyázni. Augusztusban megyek haza, ha meg tudunk állapodni a pénzről akkor augusztus végén, szeptember elején uatzom.
2014. júl. 6. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!