Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-re járó hallgatók/volt...

ELTE-re járó hallgatók/volt hallgatók! Tudnátok véleményeket írni?

Figyelt kérdés

Mindegy melyik szak! Mindenre kiváncsi vagyok. Milyen az oktatás (színvonal), iskola, 'diákok' , professzorok, stb..?


(szakot és kort is írjatok légyszi :))


17/L



2020. máj. 31. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

"Milyen az oktatás (színvonal), iskola, 'diákok' , professzorok, stb..?"

Hogy milyen az oktatás színvonala, az attól függ, hogy kik tanítanak konkrétan téged, meg hogy kikkel együtt jársz egyetemre. Akik engem tanítottak, azok között voltak nagyon jó tanárok is, meg volt nagyon link is. De ez már régen volt, akkoriban még csak kb. minden 10-12. diákot vették fel a jelentkezők közül, tehát a hallgatók se voltak annyira mindenfélék, mint manapság, amikor már boldog-boldogtalant felvesznek, bocsesz, márpedig a színvonal ettől is függ. Egyébként is, a tanárok közül vannak, akik már nyugdíjban vannak, úgyhogy ami akkor volt, az téged nem fog érinteni. Különben meg nem az egész egyetemre fogsz járni, ha az ELTE-re fogsz is járni. Legalább a kart lődd be, hogy melyik érdekel. Én a BTK-ra jártam. Akkoriban oda volt a legnehezebb bekerülni a magyarországi BTK-k közül, ami azért jelent valamit. De abból, hogy én mit tapasztaltam a BTK-n, még nem sok következik arra vonatkozóan, hogy mi volt ugyanakkor a TTK-n - hát még arra vonatkozóan, hogy mi lesz, amikor majd te fogsz oda járni.

2020. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemet ne úgy képzeld el, mint egy középiskolát, nem egyszéges, karonként, sőt szakonként, de néha csoportonként különböző dolgokat tapasztalni. Lődd be mi érdekel, és az alapján kérdezz, mert így nem lehet elmondani.
2020. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!