Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE-ETSZK-n,és főleg az...

Az SZTE-ETSZK-n,és főleg az etszks kolikban nagyon kevés fiú van?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy hülye kérdés,meg azt is,hogy több ott a lány mint a fiú :D De mégis ez mennyire "vészes"? Mindig nagyon szorongtam a csak lány közösségekben,van pár barátnőm akiket nagyon szeretek,meg külön-külön kb bárkivel kijövök,de a nagy lánycsapatok megijesztenek,és a legjobb barátaim mindig fiúk voltak.Szeptemberben leszek gólya,Szeged is új nekem,nem nagyon ismerek senkit még,és picit félek tőle,hogy milyen lesz,de persze nagyon várom is. Ha bárki mesélne bármit a közösségről/hangulatról/igazából bármi kapcsolódóról nagyon-nagyon hálás lennék :))

2020. máj. 31. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Béke utcaiban elég sok van, ahogy tudom, én ugyan nem vagyok kolis, de pár barátnőm az és sokat szoktam ott lézengeni, találkoztam már pár fiúval, főleg gyógytornászok egyébként.
2020. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 b1812567 ***** válasza:
100%

Szeged diákváros, ha nem akarsz folyton csupa lány közt lenni, nem muszáj. :)

Ha teheted (és egyáltalán lesz idén), menj el gólyatáborba. Meg egyetemisták közt népszerű szórakozóhelyekre, egyetemi és kari bulikba (nem csak a saját karod bulijába mehetsz ám, senki nem nézi ki a lányokat, ha mondjuk TTK vagy más eseményre bemennek.)

És egyáltalán, ha népszerű szórakozóhelyekre mész, biztosan sikerül összebarátkozni nem csak lányokkal. :)


Elvileg megtartják augusztusban a SZIN-t is, akár ott is találhatsz barátokra.

2020. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!