Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt magyar érettségi eredmén...

Emelt magyar érettségi eredmény 66% szerintetek gázos vagy nem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem gázos, főleg, hogy jeles érdemjegyet kaptál. Viszont, ha a megpályázott szakodhoz kevés lenne a pontszámod, akkor célszerű lenne javítani.
2020. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem túl fényes.

Attól függ, "gázos-e", hogy mi volt vele a célod.

2020. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Összesen 438 pontom lett ami bőven elég, viszont úgy érzem hogy a javító tanár nem volt mindig fair. Ezért kicsit rosszul esik ez az eredmény mert szerintem egy 70-75öt megütöttem volna. Viszont mivel megvan a pontszám, nem tudom hogy végig akarom-e csinálni az egész fellebbezés cirkuszt. Azt hiszem csak az önérzetem sérti nagyon ez a szám.
2020. jún. 1. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Megvan a pontod, minek foglalkozni vele tovább?

Lehet ígyis nagylelkű volt és olyan ajándékpontokat is adott amit megse kellett volna adjon. Emelten lehet szívnál a fellebbezéssel. Hagynám a helyedbe. Szóbelivel javítottál volna

2020. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagylelkű? Lol okés...
2020. jún. 1. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gázos, ügyes vagy. :) Viszont a helyedben fellebbeznék, mert nem tudhatod mit hoz az élet, lehet a későbbiekben egy olyan szakot is el szeretnél végezni, ahova jól jönne még az a plusz pár pont, és az önérzetednek is jót tenne. Mellesleg a magyar érettségi javítása elég szubjektív, ami az egyik tanárnál 80%, másiknál lehet, csak 60.
2020. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagylelkűt arra értem hogy nem tudhatod, hány olyan dolgot elfogadott amit lehet alapból nem kellett volna

Nem egy ismerősöm fellebbezett, és lerontotta a saját eredményét.

Szép eredmény így is

2020. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép eredmény :) Gratulálok neked.
2020. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó eredmény! Azért idén nem volt könnyű a magyar emelt. Gratulálok a ponthoz!
2020. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Relatív
2020. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!