Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a szóbeli vizsgán...

Egyetemen a szóbeli vizsgán hány percig kell beszélni?

Figyelt kérdés
Lesz idő kidolgozni amit húztam, vagy egyből mondani kell?

2020. jún. 4. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam olyan vizsgán, amin ne lett volna kidolgozási időd, de elvétve biztos akad ilyen.

A vizsga hossza meg az oktatótól függ, engem kínoztak már 40 percig is, illetve olyan is volt, hogy 5 perc alatt végeztem.

2020. jún. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most online vizsgán jelezték előre a tanárok, hogy nem lesz tételkidolgozásra idő. Ennek megfelelően nem is fog annyira részleteibe belekérdezni.

Más esetben általában 2-3 felelőnyi idő azért biztosan van, ez tantárgytól és tanártól függően 15-60 perc is lehet.

ha felkészült vagy, 5 perc felelés is érhet jelest, de egy óra kínlódás után is simán bukhatsz.

2020. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!