Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Károlyi kollégiumról...

Szegedi Károlyi kollégiumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, hogy csak egy kollégiumot lehet megjelölni. Állati jó ötlet... Mórába szeretnék bekerülni, de oda meg nem tudom, hogy mennyi esélyem van. Így a Károlyi a legkézenfekvőbb. Mik a vélemények róla?
2010. júl. 31. 10:12
 1/9 anonim válasza:

Melyik egyetemre vettek fel?:)

Mert nem mindenki kerül be,mert általában nagy a túljelentkezés:(

Bár amúgy a Károlyi nagyon jó:)

2010. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez ez a probléma van nálam is. -.-

Tényleg, annyival jobb lenne, ha kettőt meg lehetne jelölni, akkor most nem idegeskednék..

Lehet, hogy az Öthalmit jelölöm meg, nagyon pöpec ránézésre, de annyira messze van. :(

2010. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó, ha nem jön össze nézünk albit? ketten már vagyunk, még kéne két arc és akkor okés, na? :D Amúgy bétékás lönnék.
2010. júl. 31. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam csak a kollégium jöhet szóba. (anyagi helyzet miatt)
2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha sokan lennénk, olcsó lenne.
2010. júl. 31. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:
van kocsmája :) -ez előny. :)) Öthalmi is jó, csak tényleg kint van a p*csban. Drágább is, és túljelentkezés van oda. Akkor inkább Károlyi. Mórából nincs ismerős.
2010. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy mind a kettő 9000FT/hó.
2010. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden kollégium egységes áron van... És én voltam károlyis, de nem bírtam, 9 négyzetméteren 3 ember, az picit sok.
2010. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
attól függ melyik részre kerülnél. 10 emeletes vagy 3-> zenész birodalom. Sok buli van ott, nem nagyon lehet tanulni, közel a forgalmas út, de kb negyed óra tömegközlekedéssel a központ.
2010. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!