Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Öthalmi kollégiumról?

Figyelt kérdés
Érdemes oda menni? Elég szimpatikusnak tűnik, csak kár hogy messze van egy picit. Ha valaki ismeri/lakója/járt már ott legyen szíves megosztani velem, hogy mennyire jó hely vagy sem.
2010. júl. 31. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm ódákat zengett róla, de nekem szóba sem jön az, ami ilyen messze van. Ez akkor negatívum szerintem, hogy teljesen kizárja nálam.

Jónak tánik, hogy minden szobának saját fürdőszobája van. Nomeg vannak kétágyas szobák. Ez elég ritka. Ilyet csak két debreceni kollégiumban tapasztaltam eddig.

Szerintem azért gondold meg ezt az öthalmit...

2010. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam károlyis, azt nem ajánlom, idén megpróbálok bekerülni az öthalmira, egyébként tényleg eléggé kint van sajnos :\
2010. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kb. amíg eljutok a GTK-hoz, nem tudjátok?
2010. aug. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!