Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi tárggyal el vagyok...

Ennyi tárggyal el vagyok karadva,be lehet hozni csúszás nélkül?

Figyelt kérdés

Mist leszek utolsó éves és úgy alakult,hogy 4 db tárggyal el vagyok maradva.

Szerintetek ezt még behozhatom csúszás nélkül?

Pl 2-2 elmaradt tárgyat felveszek a következő félévben.

Szerintetek így teljesíthető?

Nincs rossz átlagom,de ezt a 4et valahogy elhagytam :/

Van még valaki így? Mi a tapasztalat?



2020. jún. 8. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mik a tárgyak függőségei. Ha fel tudod venni mindet amit fel kellene, plusz amikkel el vagy maradva, akkor nincs baj. Akkor sincs, ha most egyet nem, de a következő félévben pótolni tudod. Ha viszont van olyan tárgy, amit se most, se tavasszal nem fogsz tudni felvenni, akkor csúszol.
2020. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen 2 őszi és 2 tavaszi félévessel vagyok elmaradva,mindkettőbő láttam mindig vizsgakurzust.
2020. jún. 8. 19:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem előfeltétele semminek.
2020. jún. 8. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csúszol. De a saját érdekedben ne a CV-t vedd fel, hanem a rendes órát (hacsak nem ütközik, vagy egyéb szabály tiltja). Ha nem sikerült elsőre, annak oka van, valami nem megy (az most mellékes, hogy lustaság miatt vagy mert nehéz az anyag). Órán könnyebben be tudod pótolni, mint önállóan.
2020. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk az a szabály,hogyha megvan az aláírás sajna nem lehet csak vozsgakurzust felvenni. Mások már próbálkoztak ,de lepakolták őket ha rendes kurzust vettek fel.
2020. jún. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!