Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett cukrász...

Egyetem mellett cukrász felnőttképzés?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok (pszicológiát), BA-n végeztem az első évvel (majdnem, de ez napok kérdése és nem is ez a lényeg). Egyébként szabadidőmben szeretek alkotni a konyhában, viszont zavar, hogy ezzel kapcsolatban a tudásom nem kielégítő. Nagyjából láttam, hogy az egyetem mennyi időmet veszi el, és kb. novembertől a nagy lezárásokig-bezárásokig 20+ órában dolgozni is tudtam. Arra gondoltam, hogy szeptembertől felnőttképzésben részt veszek egy két éves cukrász tanfolyamon. (Megjegyzés: végtelenül szerencsés helyzetben vagyok, mert nem a megélhetés miatt kellett elmenni dolgoznom, tehát hogy mindezek mellett dolgozni nem fogok tudni, nem válik érvvé.)

Pro érvek: elmélyíthetném a tudásom ilyen téren, lenne erről egy papírom.

Kontra érvek: nem igazán találtam hitelesés egyértelmű információkat a most átalakuló felnőttképzésről, OKJ-ről; pont akkor végeznék a BA-val, amikor a felnőttképzéssel is.

Ha csináltál egyetemmel párhuzamosan (bármilyen) felnőttképzést, írj róla kicsit légyszives! Milyen tapasztalatod volt? Akadályozta az egyetemet? "Meg lehet csinálni?" Neked megérte? Ha esetleg pont így, hogy egyszerre fejezted be a kettőt, nem akadályozott a szakma?

Természetesen az egyetem az elsődleges, de a cukrász képzés is nagyon érdekel! Ha van releváns tapasztalatod, mondd el a véleményedet légyszives!



2020. jún. 9. 09:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!