Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Apáczaisok! Van az iskolában...

Apáczaisok! Van az iskolában zárható szekrény?

Figyelt kérdés

Akár egyszemélyes, akár több. A fiam oda fog menni jövőre, és arra lennék kíváncsi, hogy van-e valamilyen lehetőség a tanszerek (persze, amik nem kellenek a házi feladathoz) az iskolában hagyására?

(Kérem csak jelenleg oda járók válaszoljanak, a friss információk miatt!)



2020. jún. 9. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskolában van minden osztálynak egy kisebb szekrénysora. Zárak vannak, de nem minden szekrényen jó állapotúak, ezeket általában év elején megnézik és a gondnok megpróbálja orvosolni vagy osztálypénzből az osztályfőnök kicserélteti. A mi osztályunknál az érkezésünkkor elég rossz állapotúak voltak a szekrények, osztályfőnöki javaslatra és a szülők kérésére osztálypénzből ki is cseréltettük az egész szekrénysort. Emlékeim szerint az iskolában annyira rossz állapotú szekrények nincsenek, hogy ki kelljen őket cserélni, de a zárakat év elején lehetséges, hogy javítani/cserélni kell majd (ez általában egy szekrénysornál max. 1-2 szekrényt jelent) Viszont személyes tapasztalat, hogy sok könyvet nem fog tudni a fia bent hagyni a szekrényben, mivel a nagy részükre szükség lesz az otthoni tanuláshoz. Remélem tudtam segíteni: Egy apáczais jövőre 12. osztályos
2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. jún. 11. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is apáczais vagyok, nekünk is van, mint ahogy tényleg a legtöbb osztálynak. Van egy-két terem ahol nem zárhatóak, de ezt év elején osztálypénzből meg lehet csináltatni.
2020. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!