Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leöveysek milyen szekrény van...

Leöveysek milyen szekrény van az iskolában?

Figyelt kérdés
A budapesti Leövey Klára gimnáziumban milyen szekrények vannak?Voltam ott nyíltnapon és láttam hogy olyan amerikai szekrények vannak (mindenkinek sajat)Ez mindenkinek így van?Es nem kell érte fizetni?

2018. nov. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy mi számít amerikai szekrénynek :D

Keskeny szekrény felül egy polccal, benne egy fogas szerű rúddal, amire fel lehet akasztani kényelmesen kabátot

9.-es vagyok, mi kettesével kaptunk egy szekrényt, de elférünk benne így is, mondjuk ez személyfüggő hogy ki mit akar belepakolni:)

A szekrény használata ingyenes, lakatot nekünk kellett venni rá.

2018. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt!Hát igen erre gondoltam “amerikai” alatt😂
2018. nov. 15. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsi, szürke, széteső szekrények. Felül egy polc, bár sok szekrényben még az sem. Bár lényegesen fel lettek újítva amióta én ide járok. Nyugodtan lehet másoltatni a kulcsot, ha a zár rossz, akkor ti veszitek a lakatot, filccel, matricával lehet dekorálni, de a matricát valószínűleg el fogják lopni.

Sajnos a 12. Évfolyam kevés szekrényt kapott, nem valószínű, hogy jövőre sajátot fognak kapni a kilencedikesek, 2-3 ember van együtt.

Van egy kicsi amerikai beütése, én is erre gondoltam először.

2018. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta már sok fel lett újítva, és kaptunk újakat is:)!
2019. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 5-en laktunk benne anno és sok elég rossz állapotú volt közülük (némelyiken ajtó sem volt). Lakatot mindenképp szereltessetek rá, mert sajnos nálunk többször is volt, hogy a sima zárat feltörték.
2019. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!