Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeznék érettségi utáni...

Jelentkeznék érettségi utáni felsőfokú képzésre esti tagozaton, az esti tagozat mit takar magában, és jár-e utána családi pótlék?

Figyelt kérdés
Esti, és nappali tagozaton lehet jelentkezni érettségi utáni felsőfokú képzésekre, ki is néztem egyet, de nem tudom nappalin, vagy estin próbáljam-e meg. Igaz, hogy az esti tagozat sokkal rövidebb? És tényleg hétvégente kell bejárni? És hány órás egy-egy alkalom, illetve hogyan adják ott le az anyagot? Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 31. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy estin rövidebb e, szerintem nem,csak kevesebb óra van maximum.

Ahova én fogok járni estire, 2hetente van péntek délután és szombat délelőtt suli.

De szerintem ez mindenhol másképp van.

Ha felhívod a sulit, ahova szeretnél járni, ott biztosan tudnak válaszolni a kérdésedre.

Ha estire mész, tudsz mellette dolgozni...(már ha találsz munkát, a mai világban...)

2010. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!