Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tervezem hogy katonának...

Tervezem hogy katonának jelentkeznék. Bp-en hol van toborzó iroda és hogy mik a követelmények? Mondjuk érettségi a min vagy 8 ált is elég, ez a beosztástól fog függeni? Jelentkezés után mikor hívnak vissza, vizsgálatokra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

toborzó irodák címe:

[link]

8. általános elvileg elég, de érettségivel biztos nem kötözködnek

én most jelentkeztem Kecskeméten, és úgy hallottam kb. 1,5-2 hónap amíg visszahívnak az orvosi/fizikai/pszichológiai vizsgálatokra és tesztekre

2010. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 15. 20:42
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Jobb lenne, ha érettségivel, jogosítvánnyal, stb. mennél, de nem kötelező.
2010. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sima b jogsim van és páv3-am, de egy c az nem árt akkor golndolom.
2010. márc. 16. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

ha lenne c-s jogsid azzal mehetnél sofőrnek, amivel pedig jól járnál, mert a bátyám is a sofőröknél van és nem csinál mást csak vezet

2010. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fock Dávid válasza:
Ha jelentkezel katonának és van b kategóriás akkor ingyen levizsgázhatsz c kategóriásra és ez a katonaságon belül történik :) sok sikert hozzá :)
2012. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DrevenkaAttila válasza:
Sziasztok érdeklődök manapság ez utána a katonasági ügyön és nekem lenne pár kérdésem : 20 éves fiatal ember vagyok 8 általánossal jogosítványom nincs szerintetek megér így is jelentkezni vagy inkább hagyam a témát 2 éve érdekel a dolog amikor beszéltem testvéremmel sok ismerősöm volt már katona és mesélték hogy a kiképzés nem könnyű azzal nem lenne gond na de mind 1 tanácsotokat kérném ez ügybe és nem e tudjátok hogy KÓKA település környékén legközelebb csak Pesten lehetne jelentkezni vagy van közelebb is előre is várom válaszotokat sziasztok.
2012. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fock Dávid válasza:
Szia! 8 általánossal is elmehetsz szerződéses katonának csak akkor a legnagyobb rangod az a tizedes lehet azthiszem, de a lényeg hogy simán elmehetsz!
2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!