Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11.-ben milyen tantárgyak...

11.-ben milyen tantárgyak lesznek 4 osztályos gimiben?

Figyelt kérdés
A három érettségi tárgyat tudom, hogy lesz de pl lesz-e ének, föci, kémia, biosz, fizika, info, rajz?

2020. jún. 16. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez iskolafüggő. Nálunk nem volt már kémia, föci, rajz, info, ének. Viszont ebben az évben még volt fizika, valamint biosz, utóbbi még 12.-ben is. Esetleg a sulid weboldalán nincs fent a tanterv meg az órszámok?
2020. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nem igazán frissítik az oldalt így nagyon elavult...
2020. jún. 16. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ének még 12.-ben is van, info, rajz már nincs. Fizika 11.-ben még van, biosz 12.-ben is van még, persze 11. osztályban is volt. Most fejeztem be a 11. osztályt.
2020. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az új NAT az ránk is fog vonatkozni? Mert abban a biosz az 9-10.-ig írja de úgy tudom 12.-ig fogjuk tanulni.. És az info az 11.-ig 9.-től.
2020. jún. 16. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam 11.-es és az érettségi tárgyakon kívül volt még bioszunk, fizikánk, nyelv, tesi és két tölteléktárgy: művészet és etika.
2020. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tankönyvosztáson szoktam segíteni, a 11.-es tankönyvek között ezekkel találkoztam: matek, magyar, töri, idegen nyelvek, etika biológia, fizika (+ aki emelt szinten felvette, annak földrajz, kémia, infó is lehet). + ugye a tesi, a "töltelék" tárgyakat általában ilyenkorra letudják már
2020. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. voltam, művészetek is van ebben a gimiben, 11.-12. osztályban
2020. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!