Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGSZC Belvárosi Gazdasági...

BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma vagy BGSZC II. Rákoczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Ugyanarra a szakra mennék.
2020. jún. 17. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a sulikat, nem tudom melyik az erősebb, de ha hasonlóak, akkor én azt választanám, ami szimpatikusabb neked és amelyik KÖZELEBB van. Hidd el, nem olyan jó dolog reggeli csúcsban órákat utazni.
2020. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak a Rákócziban jártam eddig, tavaly a motivációs beszélgetésen, de nekem nagyon szimpatikus volt az egész épület, meg a tanárok is tök kedvesnek látszottak. Annyira elvarázsolt az a hely (fogalmam sincs, hogy miért xD), hogy egy ideig oda akartam jelentkezni elsőnek, aztán hagytam a fenébe, mert brutál messze van tőlem az az iskola. Illetve túl gyenge lett volna a képességeimhez képest (22. és 26. voltam az ideiglenes ranglistán a pénzügyis osztályokon).

Végül másodiknak jelöltem, de szerencsére felvettek az elsőnek jelölt iskolába, ami egyébként szintén közgazdasági iskola.

2020. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves 2. Válaszoló! Végül melyik suliba mentél?
2021. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Váci közgázba.
2021. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!