Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből kell szigorlatoznia egy...

Miből kell szigorlatoznia egy építészmérnöknek? Más a szigorlat egy alap és egy osztatlan képzésen?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne, mert szeretném ezt a szakmát és tudom,nem fizet jól annyira mint egy másik mérnöki szak, de ez érdekel és szerintem az a legfontosabb, hogy szeressük azt tanulni és dolgozni, ami a szakmánk.


Nos a lényeg tehát, hogy érdekelne, hogy miben más az alap képzés és az osztatlan. Sajnos lehet, hogy csak osztott képzésre vesznek fel, tehát BSc-re. Ha megcsinálom az MSc-t akkor lényegében ugyanott vagyok gondolom.



2020. jún. 19. 04:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindent megtalálsz az egyetem honlapján, tantervek, szigorlatok, stb.
2020. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!