Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon ciki 21 évesen jelentke...

Nagyon ciki 21 évesen jelentkezni az orvosira?

Figyelt kérdés
Ha egy 3 éves alapszakon voltam,de rájöttem közben,hogy az orvosi sokkal jobban érdekel,viszont nem akartam abba hagyni az alapképzést ezért elvégeztem azt a szakot (semmi köze az egészségügyhöz),és így 21 évesen tudnék csak jelentkezni az orvosira,nagyon nagy hátrányban lennék a többiekkel szemben?Hány évesek általában az első évesek?

2020. jún. 19. 12:28
1 2
 11/15 splash válasza:
100%
Nem! Hajrá!
2020. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fontosabb neked? Az hogy mások mit gondolnak rólad, vagy hogy elvégezz egy olyan szakot amivel egy életen át foglalkoznál? Szerintem teljesen lényegtelen hogy ciki-e vagy sem (amúgy nem az)

Van aki 30 évesen kezd el egy szakot, mert akkor jött rá hogy azzal szeretne foglalkozni. Tanulni mikor volt ciki? Szerintem soha.

Ja, meg hatalmas előnyben vagy már, mert pontosan tudod milyen az egyetem. Semmi óriási újdonsággal nem fogsz találkozni. A ZH, beadandó, vizsga pontosan ugyanolyan mint ahogy azt már tapasztaltad, egy különbséggel, hogy most orvosis tárgyakról lesz szó. Tanulni felteszem tudsz, hiszen csak elvégeztél egy alapképzést.

2020. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem sem való olyan orvosnak, aki 21 évesen még mindig olyan értelmi színvonalon tart, hogy mi ciki és mi nem.
2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

"aki 21 évesen még mindig olyan értelmi színvonalon tart, hogy mi ciki és mi nem"

Ez nem az értelmi színvonalát mutatja, hanem a személyiségének az éretlenségét - ami viszont nyilván sokat fog változni, mire orvos lesz belőle.

2020. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is van, aki közgázt megunva, újraérettségizés után kezdte 21-22 évesen, szóval átlagos leszel.
2020. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!