Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosi szak és az orvosi...

Az orvosi szak és az orvosi diagnosztika analitikus szak mennyire hasonlít?

Figyelt kérdés
Érdemes e elmennem a diagnosztikai szakra csak azért, hogy kicsit belekóstolhassak abba, hogy milyen lenne az orvosi szak?

2020. jún. 24. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

A diagnosztikai analitikus szak tudomásom szerint labormunkára készít fel.


,,A képzés célja orvosi diagnosztikai analitikusok képzése, akik képesek önálló laboratóriumi analitikai, vagy képalkotó diagnosztikai vagy optometriai tevékenység végzésére, szervezésére, kis orvosi laboratóriumok vagy diagnosztikai részlegek, optometriai laboratóriumok munkájának irányítására, jártasak az adatfeldolgozás korszerű módszereiben..."

2020. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nem sok értelme van, mivel a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2020. jún. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válászokat!:) Ezeket az információkat tapasztalatból mondjátok vagy esetleg ismerős tapasztalatából? 😅
2020. jún. 25. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:
A felvin le van írva minden szak részletesen. Azt másoltam be.
2020. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze egymáshoz és ha orvosira akarsz menni, ne vesztegesd el az államilag támogatott féléveidet, mert egy tárgyad sem fogják elfogadni.
2020. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mint az építészmérnök meg a kőműves.
2020. jún. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Azzal én is tisztában vagyok, hogy a munkakör amit betöltenek nagyon más. Inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy Egyetemen mennyire hasonlítanak a tantárgyak amiket tanulnak, fogalmazhattam volna érthetőbben is a kérdést. Én eddig úgy tudtam,hogy a tantárgyak között azért vannak átfedések és van is ami közös tantárgy.
2020. jún. 27. 09:58
 8/9 A kérdező kommentje:
De lehet ezt sem tudom jól 😅
2020. jún. 27. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem érthető volt, ezért írtam, hogy semmi köze hozzá.

Ha vannak is hasonló tárgyak, azt orvosin nem fogják elfogadni, mert nem lesz elég mélységben tanulva.

2020. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!