Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem vegyészmérnök...

Miskolci Egyetem vegyészmérnöki szakáról érdekelnének vélemények. (Olyanok írjanak, akik oda járnak, ha lehet) Milyen az oktatás színvonala, lévén, hogy elég friss szakról van szó ezen az egyetemen?

Figyelt kérdés
Emellett még gondolkodok az anyagmérnökin is, erről a szakról is érdekelnének tapasztalatok.

2020. jún. 25. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van természettudományos és műszaki beállítottságod, nyitott és szorgalmas vagy, akkor én ajánlom mindkettőt. De azért gondold át, hogy inkább egy kémia vonal érdekel vagy inkább egy fizika-kémia téma, mert utóbbihoz mindkettő fontos. A matek meg alap. Persze ezek az alapozó tárgyakra vonatkoznak, utána merőben mások a tárgyak, mint egy "egyszerű" kémia,fizika, matek.
2020. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!