Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki írna nekem aki SZTE-FOK...

Valaki írna nekem aki SZTE-FOK vagy PTE-FOK hallgatója?:)

Figyelt kérdés

Tudom van pár kérdés már róla miért nem keresek vissza stb..

Már elolvastam mindet ( remélem nem fura :D ) de nehezen megy a döntés a sorrendmódosításról.

Hogyan éltétek meg az eddigi éveket az egyetemen?

Csalódtatok bármiben is vagy kb azt tapasztaltátok amit vártatok/elképzeltetek?

Milyen a közösségi élet? Nyilván a tanulás az első és minden évben más emberek kerülnek be,emiatt nehéz lenne megjósolni mennyire lesz jó a társaság,de azért érdekel ez az oldala is. (Ezt csak azért tettem hozzá,hogy ne támadjon le senki "orvosin nincs idő bulizni,tanulni kell" megjegyzéssel.:) Nekem sem ez a legfontosabb,ritkán járok,de 5 év az azért csak 5 év. :) )



Köszönöm előre is a válaszokat! További szép napot :D



2020. jún. 25. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én POTEs vagyok,bár ÁOKs. Nyugodtan írj üzit nekem. :)
2020. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Remélem nem az szte fokra mentél, mert akkor szívás lesz a kövi pár éved...

Bárcsak engem figyelmeztettek volna anno

2022. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az szte fok-on úgy szivatják a hallgatókat, hogy elfelejtheted a bulizást, ha erre vágysz.. életem legrosszabb döntése volt szegedre menni. Régen jó híre volt de minden jó oktatót kirúgtak vagy elment már magától. Az ÁOK egyáltalán nem olyan vészes, mint én is hittem, a FOK-osok milliószor többet szívnak az oktatók miatt.
2022. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En vagyok a 2-es, es igen, az szte fok a legszarabb az osszes kozul... Sehol mashol nincs pl olyan, hogy pontrendszer van konzervalo fogaszatbol, es ugy szivatnak,hogy csak na! Vagy frontinozhatod magad, meg ha nem vagy valakinek a fia-borja, vagy szuper zseni, 100%, hogy csuszol konzibol
2022. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!