Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanári szakon lehet...

Osztatlan tanári szakon lehet felvenni a meglévő szakpár mellé minort?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehet. És szerintem nem is lehet sehol. Ha belegondolsz neked 2 szakod lesz/van alapjáraton, illetve pszichológiát es pedagógiát is tanulsz. Viszonylag sok óránk is van, szerintem el se férne az órarendben, elég komplikált lenne megoldani.
2020. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele, hogy így is sok órám lesz, csak hát más is hozzá van nőve a szívemhez, leginkább háromszakos tanár lennék, ezért kérdeztem. A nálunk melyik egyetemet takarja?


De köszönöm a hasznos és gyors választ, csak kicsit csalódott vagyok a válasz miatt, persze érthető.

2020. jún. 28. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet minort felvenni/Károli/
2020. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, harom szakos tanár lehetsz bármelyik egyetemen. De a harmadik szakodat az osztatlan képzés utan +2 ev tanulás tudod elvégezni.
2020. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!