Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvennének...

Szerintetek felvennének Békéscsabán az Andrássy Gyula Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Még csak most leszek nyolcadikos, de ha jól tudom a 7.-es évvégi bizonyítvány is beleszámít. Szerintetek felvesznek az Andrássyba 4,5-ös átlaggal általános szakra?
2020. jún. 28. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik szakra mész. Ha oda, ahova nem k kell felvételi (pl. humán, általános), akkor ha egy kicsit odafigyelsz, akkor összejöhet. A többi szakhoz jó felvételi kell azért.
2020. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Mostmár ugye változott a rendszer, minden szakra kell felvételi. A 4,5-ös átlag nem rossz, szerintem ha írsz mellé egy jó felvételit akkor felvesznek.

2020. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Előző vagyok:

Lemaradt, ha lenne valami kérdésed szívesen segítek, hisz én is ide járok. Sok sikert a felvételhez!

2020. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 5. 08:41
 5/8 anonim válasza:
Én az Andrássyba járok, általános szakra. Engem 4,9-es átlaggal felvettek, viszont kettő barátnőmet 4,5-ös átlaggal nem. De fellebeztek és végül sikerült nekik bejutni. Ugye, ahogy az előző kommentelő írta bevezették minden szakra a felvételit, szóval szerintem ha írsz egy jó felvételit simán meg lesz. Nekem is írhatsz bármilyen kérdésed van a suliról/koliról vagy bármiről ezzel kapcsolatban, nyugodtan írj és szívesen segítek. :) (sok sikert!)
2020. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is gondolkoztam az Andrássyba ,de nagyon rossz lett az írásbelim 44pontos kb de az átlagom 4,5 van még esélyem vagy adjam fel? (humán)
2021. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szák-kocsis benjámin
2021. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, végül bejutottál kérdező? 😁
2021. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!