Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprémbe éri meg jobban...

Veszprémbe éri meg jobban egyetemen tovább tanulni vagy a BGE-n?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitelt szeretnék tanulni, állami támogatással. Koleszba Veszprémbe könnyebben bejutnék, viszont Pesten nem biztos. Szerintetek mennyi esélyem van Pesten koleszosnak lenni, ha szüleimmel élek, 1 testvérem van, de ő is már nagykorú, nem velünk él (bár ide van bejelentve)? Melyik egyetem jobb, melyik egyetem elvégzése után lesznek jobb lehetőségeim állást találni? Valamint, a kötelező gyakorlatot azt abban a városban kell teljesítenem, ahol tanulok, vagy bárhol? Vélemények, tapasztalatok? BGE-n milyenek a koleszok és milyen az egyetemi élet?

2020. jún. 29. 12:14
 1/3 anonim válasza:
77%

Bennem is hasonló kérdések voltak/vannak, a két egyetem között gondolkoztam.

Végül hogy döntöttél?

2020. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A veszprémi egyetemet nem ismerem, de én is vidékről, Tolna megyéből mentem a bge-re. Kollégiumba nem vettek fel, pedig messze lakom, elvált szülök stb...

Szakmai gyakorlatot bárhol teljesíthetsz, én is itthon csináltam.

Én nagyon szeretem a BGE-t, nem volt semmi adminisztrációs problémám sem. Minden tárgyat fel tudtam venni amikor kellett.

Szerintem előny ha ismered a fővárost, a bge-nek rengeteg partnercége van, jó ismertségeket lehet kötni.

2020. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Veszprémben végeztem pénzügy-számvitelen, nem ajánlom. Nagyon gyenge az oktatás. Az adózás és a pénzügy teljesen nulla, és számvitel terén is úgy jöttünk ki a az egyetemről, hogy az alapokkal sem vagyunk tisztában.
2020. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!