Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumba mennyi könyvet...

Gimnáziumba mennyi könyvet szoktatok/kell vinni?

Figyelt kérdés
Milyen táskát vegyek?

2020. jún. 29. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy tudsz-e róla, hogy van-e szekrény, ahova tudsz pakolni. Az én iskolámban van, ezért egy picike táska elég nekem, de legtöbb más iskolába járó barátnőm rendes normál méretű iskolatáskát hord
2020. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ott szoktam hagyni a könyveim a padban. Van három füzetem mindenre, azokat viszem csak magammal. Nem akarok megszakadni. :D
2020. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden napra az aktuálisat, mert sokszor tűnnek el a padból cuccok. Ez 4-5 könyvet és ugyanennyi füzetet jelent maximum. Eastpak hátizsákom van, meg vagyok vele elégedve
2020. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Nálunk nem volt állandó osztályterem, mindig más teremben voltak az óráink, így padban sem tudtunk hagyni semmit. Szekrény sem volt, szóval mindig mindent vittünk magunkkal. 6-7 óránk volt egy nap, de abban akadt pár dupla, meg tesi, amikre nem kellett külön könyv vagy füzet. Általánosságban egy közepes méretű oldaltáskát tele sikerült pakolni könyvekkel, füzetekkel, tolltartóval, kajával, iratokkal.
2020. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!