Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átlagosan hány órája van egy...

Átlagosan hány órája van egy héten egy gépészmérnök (BSc) hallgatónak?

Figyelt kérdés

Ha esetleg gépészmérnök vagy építészmérnök hallgató vagy/voltál, kérlek írd le hogy hány órád volt, illetve mennyit kellett tanulnod rájuk. Munkavállalás szempontjából lenne fontos nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 29. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Emellett munkára biztos nem lesz időd. Hétfőtől csütörtökig reggeltől estig órák. (Pénteken nincs ha sikerül jól felvenned).

A reggeltől estig alatt azt értsd, hogy nem ritka a 8-tól 20-21-ig lyukas óra nélkül. (És akkor még nem tanultál semmit, nem csináltál meg egy beadandót, jegyző könyvet sem).

2020. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

BME gépészen általában hétfőtől péntekig be vagy táblázva. Pénteken kevesebb óra van ugyan, de kb mindig van előadás is, de ha úgy vetted fel gyak is, lab is. A másik probléma meg nyílván a házik, zh-k.

Szerintem akik nagyon melóznak mellette, gyakornokként azok csúsznak. Bár lehet megéri, ha releváns tapasztalatot tudsz szerezni. De ha csak valamennyi plusz pénzt szeretnél, egy-egy alkalmi/hétvégi diákmeló az belefér.

2020. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
73%

Én gépészre jártam Pécsett nekem általában hétfőtől szerdáig volt órám, a vége fele annyi sem, pénteken egyszer volt arra sem jártam be. Beadandó mindig volt, az elején rosszabb, mert kézzel volt.

Amit én láttam, hogy az építészeknél inkább egy formás segg kell akik hajnalban is virítanak és terveznek meg rajzolnak, Ők kevesebbet “tanulnak”, mint egy gépész de sokkal többet szívnak és komolyabb következményeik vannak ha nem sikerül az egész féléves projektjük(1 teljes év csúszás).

Érdemesebb duális képzésben csinálni csak az utolsó félévedtől a gyakornokságot.

2020. jún. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!