Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépészmérnök hallgatónak...

Gépészmérnök hallgatónak szüksége lehet/előnyös/ajánlott valamilyen ipad vagy ilyesmi kütyü használata tervezéshez?

Figyelt kérdés
Hallottam pár ismerőstől hogy hasznos, most pedig van plusz pénzem, így gondoltam ha valóban elkell tervezésnél vagy bármi hasonlónál egyetemen, akkor veszek egy hordozható kis gépet, hátha praktikusabbá tudom majd tenni vele a mindennapokat. Vélemények?

2017. máj. 24. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, egér kell
2017. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tervezőnek készülsz, egy 3D egérbe érdemes befektetni, iszonyatosan sokat segít, gyorsít a modellezésen.

3DConnexion SpaceNavigator az alap, ez teljesen tökéletes, 40k körül lehet kapni. Van eggyel profibb változata is, a SpaceMouse Pro, illetve a fullextrás SpaceMouse Enterprise, ezek már 100k fölött vannak.

2017. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, annyit szeretnék még kérdezni hogy erre akkor is szükség van ha nem mechatronikára specializálódnék esetleg a későbbiekben,hanem a másikra? ami ilyen karbantartás szerű talán. ott is ugyan úgy van sok tervezés stb? illetve miben tér el a kettő? nem az elején kell specializálódni,de jobban szeretném előre letisztázni magamban ezeket a dolgokat:) ment a pacsi :)
2017. máj. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!