Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ősztől szerintetek mennyire...

Ősztől szerintetek mennyire lesz szigorú beléptetés a szegedi egyetemen? Mert ugyan tavaly végeztem de a vírusig ott használtam a mosdót amikor Szegeden jártam.

Figyelt kérdés
A portás se addig se ameddig ott tanultam soha nem foglalkozott vele ki miért megy be az épületbe. Én pedig szívesebben mentem oda ahova évekig jártam mint az árkádba vagy máshova ilyen téren. Ráadásul még nosztalgiázni sem volt rossz benézni az egyetemre. :D
2020. jún. 30. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen beléptetést érdekes lesz, hogy oldják meg (máshol is tervben van), tekintve, hogy minden előadás nyilvános, AKÁRKINEK, AKÁRMIKOR JOGA van bemenni az egyetem területére.
2020. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy bármilyen ügyintézés miatt mentek sokszor sokan. Mindig nagy mozgás volt egyes tanszékek körül.
2020. jún. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!