Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted jó lenne, ha 9-kor...

Szerinted jó lenne, ha 9-kor kezdődne a tanítás szeptembertől?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
62 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert akkor később lenne vége.
2020. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, 1 órával töbett aludhatnék, sokkal kipihentebb lennék és könnyebb lenne figyelni egész nap. Az hogy fél 2 helyett fél 3kor végeznék nem izgat, éjfélnél hamarabb úgysem fekszem le, addig rengeteg időm van mindenre
2020. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarok este 6-7kor végezni
2020. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Gondolom, nem konkrétan az iskolával végzel 5-6-kor, hanem ebben már benne vannak a szabadon választott programok is, pl. edzés, különóra, ilyesmi.

Mondjuk ha egy órával később kezdődne a suli, akkor kérdés, hogy ezeket az egyéb programokat szervező intézmények hajlandóak lennének-e alkalmazkodni, vagy akkor ezekről (vagy egy részükről) le kéne mondaniuk az iskolásoknak, mivel nem érnének oda időben...

2020. jún. 30. 20:28
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

A kamaszoknak szerintem mindenképp jó lenne, jobban passzolna a bioritmusukhoz.

Számomra inkább az a nagy kérdés, hogy mit csinálnának azok a szülők, akik eddig kocsival dobták be munkába menet a gyerekeket a suliba.

2020. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az iskolák eddig is korábban nyitottak, mint ahogy a tanítás elkezdődött.
2020. jún. 30. 21:31
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Egyátalán nem nem veszik figyelembe a bejárósokat. Ha a menetrend ugyan az marad szerencsétlen gyerek várhat reggelente +1 órat az iskolakezdésig hogy utana délután 4 kor befejezze es este 6kor érjen haza.

Mikor fog tanulni ? Annyi házit adnak mint az állat, és akkor még nem kapcsolódott ki. Marhaság, ahhoz hogy ez normálisan működjön csökkenteni kellene az óraszámot, átalakítani a menetrendet stb. A tömegközlekedésen ugyan annyian lesznek akkor is ha a gyerek 8 kor indul el csak meg több nyugdíjssal megspekelve.

Remélem nem lesz igy.

2020. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ha a menetrend ugyan az marad szerencsétlen gyerek várhat reggelente +1 órat az iskolakezdésig"

Szerintem a gyerekek töredéke jár csak olyan iskolába tömegközlekedve, ahova nincs busz vagy vonat egy órával később is. Te tudsz ilyen konkrét példát?

2020. júl. 1. 06:48
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Persze az iskolánkban az osztályunk fele köztük én is. Nekem 1 óra beérni és reggel fel 6 kor kelek mert nincs más busz amivel be tudok menni. A következő már 08.30 amivel ha ez a gyönyörű iskolakezdés lenne nem érnék be. És ugyan úgy kelhetnék.

Nagyon sok osztálytársam sőt az iskolában a környék iskoláiban ez van.

2020. júl. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem örülnék neki, így is sokszor este 6-7-8kor van vége az utolsó órámnak, de nyilván vannak akiknek jobb lenne későbbi kezdés, sajnos nem lehet egyszerre mindenkinek jót tenni:/
2020. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!