Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik ELTE osztatlan tanári...

Akik ELTE osztatlan tanári képzést jelöltek meg, azok kaptak már visszajelzést a motivációs levelükkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Július 3ig bírálják a leveleket, miszerint alkalmas vagy nem alkalmas az illető. Már elseje van, és még semmi. Kezdek aggódni... Kérlek, aki hasonló cipőben jár az adja tudtomra, legalább tudni fogom, hogy nem vagyok egyedül. Köszönöm!

2020. júl. 1. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 7.-én fogják közzé tenni az elért pontok számát.
2020. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem fognak küldeni visszajelző levelet? Mármint hogy alkalmas vagy-e a tanári pályára
2020. júl. 1. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem már feltették, kell egy kis idő, mire megkapja a felvi adatbázisa az eredményt az egyetemtől. Következő nap frissíti a pontszámokat is. Megkérdezhetem, milyen szakpárra mész?
2020. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!