Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte tkk-ra jelentkeztem. A...

Elte tkk-ra jelentkeztem. A vizsgadíj befizetési határidő lejárta után jöttem rá, hogy rosszul adtam meg a számlaszámot, a vizsgadíj elutalásánál. Mit lehet tenni? Többi lennt?

Figyelt kérdés

A vizsgadíjat már időben elutaltam, viszont a kedvezményezett számlaszámát elgépeltem. Minden szükséges dokumentumot csatoltam(bizonyítványok, nyelvvizsgák, mot. Levél stb..) és egész jó eredményekkel zártam a gimnáziumot, nem szeretném hogy egy rossz utaláson vérezzen el, az hogy felvegyenek a tanárképzőre. Mitévő legyek? Segítsetek kérlek!

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. júl. 1. 02:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Meddig volt a határidő annak hogy befizesd? Lezajlott már az alkalmassági ?

Hívd fel az őket biztos vagy a honlapon telefonszám, akik ilyen esetben segítenék.

Sajnos ha már megtörtént az alkalmassági, vagy el kellett utalni a pénzt nem biztos hogy megengedik hogy részt vegyél rajta. Az egyetemen a határidő az határidő. De próbálkozz telefonnal.

2020. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!