Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan aki várja a sulit?😂

Figyelt kérdés
Én meg soha nem vártam nyáron hogy kezdődjön az iskola ,de lehet hogy most azért várom mert megyek középiskolába és koleszba úgyhogy kicsit nagyon izgulok

2020. júl. 2. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Sose vártam, a koli meg borzasztó hely, bár csak hallomásból tudom, olyan sztorikat hallottam onnan, hogy este 10-kor kikapcsolták az áramot, mert annyira hangoskodtak.
2020. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az egyessel (hiába pontozták le) ne várd rózsaszín ködben a középiskolát. A menza szar, a fürdők állapota szar, de azért a szobák nem szoktak rosszak lenni. Az újakat mindenki lenézi és érzetetik is az utálatukat.

Hova mész tovább?

2020. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 💕 Egyébként kb két hete mutatták meg nekem a koliba az összes szobát és fürdőszobát is, szerintem teljesen rendbe van én sokkal rosszabbra számitottam.Egyébkén a keleszba fiúk és lányok összesen 35en vagyunk és jövőre csak én leszek az új lány és ezért kicsit parázok hogy mi lesz ha így nagyban oda megyek az ő összeszokott csapatukba.De az első évben egyedül leszek a szobába amíg nem illeszkedek be.
2020. júl. 2. 15:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi amúgy a helyesírási hibákért de a telóm folyamatosan kijavít
2020. júl. 2. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Most fogom kezdeni az egyetemet, nagyon várom már :)
2020. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!