Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelés órákon miért nem...

Testnevelés órákon miért nem inkább azt tanították meg a fiúknak hogy hogyan lehet jó fizikumuk felnőttként??

Figyelt kérdés
miért ilyen hülyeségeket tanítanak ott is a gyerekeknek? miért nem azt ami hasznos?? miért nem mondjuk edzeni tanítják meg őket jól meg sportolni? hogyan legyenek erősek mint egy férfi? csak én nem értem ezt. Lányoknak is hasznosabb dolgokat kellenne tanitani.

2020. júl. 2. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Igen hát egy alapvető erőnlétet azt biztositani kellene

De a tesiórán arra megy ki a játék, hogy inkább a kardió rész legyen előnyben, hogy megerősitsék egy életre a diákokat sziv és érrendszer ügyileg ha azok nem sportolnának a továbbiakban akkor is

2020. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyula1971 válasza:
A teljesítőképesség az fizikai és szellemi. Az előbbi az edzéssel megszerezhető,az utóbbi az genetika!
2020. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na igen... Nekünk tesin mindig is volt erősítés (Most vagyok hetedikes.) (Kb heti 3x van erősítés.) de hát nem ért sok mindent. Én már kb 3-4 hónapja járok külön edzeni és látom is magamon azt a fejlődést amit a tesi órák nem voltak képesek nyújtani.

Szerintem érdemes lenne meggyőzni minket, hogy edzeni igen is érdemes és kell is! Mert hát lássuk be az évfolyamból ahova járok 65 gyerekből kb 20 jár külön erősíteni, ami látszik is.

2020. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!