Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sylvester János gimnázium...

Sylvester János gimnázium milyen iskola?Tudnál mesélni kicsit?

Figyelt kérdés
Bárki aki járt oda vagy van onnan ismerőse érdekel a véleménye
2020. júl. 5. 03:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én odajártam és nagyon szerettem. Mondjuk már 7 éve érettségiztem😊
2020. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Gyűjtőhely, bármely hülyét felvesznek oda. Kerüld!
2020. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Második!

Kikérem magamnak! Én pl. az orvosi egyetemre járok...

Menjen el, nézze meg, tanulni itt is lehet ha valaki szeretne, viszont ilyen empatikus, egymásra figyelő légkör nincs mindenhol!!

2020. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#4 te tanár vagy. Dehogy vagy orvos.
2020. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Te meg egy buta diák vagy, aki onnan nagyon hamar kipergett!!!
2021. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha 10-ig pontozni kéne az iskolát és 6 pontot adnék:


1. A nyelvtanulási lehetőségek hiánya, az iskolából hiányzik vagy egy spanyol vagy francia nyelvtanulási lehetőség, az angolt eléggé alap szinten tanítják. Általános iskolában, ha valakinek jó volt az angol tanára akkor abból a tudásból megtud élni itt is és az angol könyvet ki se kell nyitnia.(egyetlen jó nyelvtanára van az iskolának)

2. A tanárok, van amelyik tanár nagyon jó(sőt még a tantárgyat is megszeretette velem pedig nem volt a kedvencem ált. iskolában), és van amelyik nagyon rossz (reál tantárgyak tanító tanárokkal az iskola eléggé rosszul áll itt gondolok például: matematikára, kémiára, fizikára és informatikára. A humán tantárgyakat tanító tanárok viszont sokkal jobbak a történelem, magyar tanárok jók.

3. Több interaktív feladat, okos eszközök segítségével (pl.: tablet vagy számítógép), hetente több óra az informatika teremben.


Előnyei:

-Jól megközelíthető

- A termek jól felszereltek (pl.:TV, értékmegőrző, új székek padok a termekben)

2021. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Érettségi eredmények magukért beszélnek szerintem: [link] (ha ide beírod a suli nevét láthatod az érettségi eredményeket)

Ennél jobban nem lehet érzékeltetni a tanárok minőségét. Pl.: matek érettségi 2.87 mindenki döntse el ez alapján milyen is a suli senki ne dőljön be a látszatnak!

2022. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
5%

Nem az ország legjobb iskolái közé tartozik.

- Ha egészségügyi szakra szeretnél menni akkor szerintem, azt felejtsd is el, mert rettentően gyenge képzés, a Hazipatika oldaláról is több egészségügyi információt, tudást kapsz, mint ebben az iskolában.

Miért? Azért, mert a mostani egészségügyi vizsgán is 1 vagy 2 diák ment át szerintem ez mindent elárul a színvonalról. A tanárokat egyáltalán nem érdekli ez az egész, vagy nem is járnak dolgozni vagy a másik lehetőség az, hogy értelmetlen videók vannak az órákon. Azt is hallottam, hogy sörfőzésről és dagasztásról néztek videókat. Nem tudom, de szerintem nincs dagasztás a tételek között…

- A tanárok a gimnáziumi osztályokba se a legjobbak. Matek, fizika, kémia, tesi tanárok siralmasan rosszak elviselhetetlenek, még egy videó tanár YouTube-on is többet ér, mint ők.

- Arra építik az iskola hírnevét, hogy milyen tökéletes ezt kb szeptemberbe kezdték el és a nyílt napokon fokozták, de nem jött össze az elmúlt 1 hétben ez a kirakat szétesett teljesen és most az online oktatásra fogták, ennél gyengébb kifogás NEM LÉTEZIK!

- Az órákba a politikát szívesen beleviszik, és ha homoszexualitásról van szó akkor ragyog a szemük egyes tanároknak ÉS EZ EGY REFORMÁTUS ISKOLÁBAN TÖRTÉNIK! Nekem ez egy kicsit fura.

2x gondolja meg mindenki, hogy tényleg oda akar-e menni! A megbánásra sajnos nagy az esély :(

2022. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én oda járok, és azok akik írnak mindenféle hülyeséget róla azok nem tudják mit beszélnek, mert nem is járnak/jártak a Sylvesterbe. Először is, egyáltalán nem gyűjtőhely, egyre nehezebb most már bekerülni. Egy közepes erősségű gimnáziumnak van titulálva, de az ember megtapasztalja azt, hogy nagyon kell itt is hajtani, szóval rendesen kell tanulni ahhoz, hogy jó jegyet kapj. Én szeretek viszonylag ide járni, van csomó pozitív dolog. Ha jó szellemiségű és jó akaratú tanárokat szeretne az ember akkor ez az iskola tökéletes választás. Osztályközösségek vegyesek, de ez kb mindenhol így van, valamelyik jó, valamelyik kevésbé. Nekem jó osztályom van, 1-2 gyerek nagy seggfej, de hol nincsenek?:) Összevetve egy jó suli, várunk ide mindenkit szeretettel.<3
2023. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jelenleg a Sylvesterbe járok és éppen iskolát akarok váltani. Az osztályfőnököm kikészít (idegbeteg) a fizikatanárról meg ne is beszéljünk. Egy héten simán van 36 órád a kötelező sportkörrel együtt és még van pofájuk azt mondani, hogy egy versenyistállóban ez rosszabb. Ha kinyílvánítod a véleményedet, vagy kib@sznsk sz óráról vagy megmondják, hogy el lehet menni egy másik iskolába. A matek és a történelem oktatás a legrosszabb, de a kémia, mióta új tanár van (aki idén jött) nagyon jó, ami az átlagok javításán is látszik. Amit a fizikáról mondtam, azt úgy vegyétek, hogy a tanár alig magyaráz és egyetemi szintet vár el. Az egyik osztálytársam már majdnem öngyilkos lett miatta éés meg is értem, mivel 1.83 átlagra megbuktatta. A katolikus hitoktatás szörnyű és igazából propaganda szöveg megy.


NE GYERE IDE!

jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!