Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a jelenlegi iskolákban a...

Ha a jelenlegi iskolákban a 12. anyagból franciából osztályozó vizsgát tettem, hogy ősszel érettségizzek, viszont szeptembertől sulit váltok, akkor ott is elfogadják?

Figyelt kérdés
Osztályozót tettem, ergo van év végi jegyem, viszont az a probléma, hogy mindenhol más a tanterv, illetve minden suli magának határozza meg a z osztályozóvizsga anyagát. Nem nem szeretném újra megcsinálni. ;((

2020. júl. 6. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van év végi jegyed nem kell újra megcsinálni, nem ismerek rá vonatkozó jogszabályt.

Nem tartom valószínűnek, hogy itt kaphatsz erre pontos választ, célszerű az új iskoládban érdeklődni erről.

2020. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!